Bohužel máte starší verzi prohližeče IE6..
Pro zobrazení webových stránek doporučujeme stáhnout novější Internet Explorer.
ZDE

IE6 unfortunately died of cerebral palsy.
Download please newer Internet Explorer.
HERE

Ze stodoly dům

Žila, byla, stála, i trochu chátrala na okraji vsi, kde končí cesta, jedna obyčejná stodola. Čtyři zdi z kamenů a střecha.
Někdy k životu stačí málo – kouzelné místo a jednoduchý dům. A někomu stojí za to dát starému nový háv. Velký nedělený prostor v přízemí doplnit koupelnou a komorou, v podkroví vměstnat dvě ložničky a galerii u schodiště. A hlavně okno. Okno jako širokoúhlé kino k průhledu do krajiny. Mít okolní přírodu v proměnách ročních období kdykoli i uvnitř na očích jako umělecký trhák. Rušné město s každodenním shonem nás nutí ve dnech volna odjet nejlépe na venkov do přírody tam, kde je ten pravý relax, nebe plné hvězd a ticho!

Právě tento sen si splnil mladý pár nedaleko Nadějkova v Jižních Čechách. Pomalu se rozpadající kamennou stodolu z roku 1928 se noví majitelé rozhodli rekonstruovat, avšak zanechat její původní podobu, o které měli jasnou představu.

Společně s architektonickým ateliérem zDeště a stavební firmou https://www.facebook.com/lanugo.dobrestavby/ vznikl opravdový skvost. Kámen, sklo, dřevo – kombinace, která nikdy neomrzí. Obvodové kamenné zdi jsou dominantou nejen venkovní stodoly, ale i celého interiéru. Uznejte sami, že není nad přírodní materiály v interiéru. Dekorace, nábytek na míru a osvětlení bylo do stodoly dodáno z našich obchodů Styl a krámeček u podloubí. Kochejte se s námi!