Bohužel máte starší verzi prohližeče IE6..
Pro zobrazení webových stránek doporučujeme stáhnout novější Internet Explorer.
ZDE

IE6 unfortunately died of cerebral palsy.
Download please newer Internet Explorer.
HERE

Z velkoměsta do kamenné stodoly na venkov!
Žila, byla, stála, i trochu chátrala na okraji vsi, kde končí cesta, jedna obyčejná stodola. Čtyři zdi z kamenů a střecha.
Někdy k životu stačí málo – kouzelné místo a jednoduchý dům. A někomu stojí za to dát starému nový háv. Velký nedělený prostor v přízemí doplnit koupelnou a komorou, v podkroví vměstnat dvě ložničky a galerii u schodiště.
A hlavně okno. Okno jako širokoúhlé kino k průhledu do krajiny. Mít okolní přírodu v proměnách ročních období kdykoli i uvnitř na očích jako umělecký trhák.
Rušné město s každodenním shonem nás nutí ve dnech volna odjet nejlépe na venkov do přírody tam, kde je ten pravý relax, nebe plné hvězd a ticho!
Právě tento sen si splnil mladý pár nedaleko Nadějkova v Jižních Čechách.
Pomalu se rozpadající kamennou stodolu z roku 1928 se noví majitelé rozhodli rekonstruovat, avšak zanechat její původní podobu, o které měli jasnou představu. Společně s architektonickým ateliérem zDeště a stavební firmou Lanugo vznikl opravdový skvost.
Kámen, sklo, dřevo – kombinace, která nikdy neomrzí. Obvodové kamenné zdi jsou dominantou nejen venkovní stodoly, ale i celého interiéru. Uznejte sami, že není nad přírodní materiály v interiéru.
Dekorace, nábytek na míru a osvětlení bylo do stodoly dodáno z našich obchodů Styl a krámeček u podloubí.
Kochejte se s námi!