Bohužel máte starší verzi prohližeče IE6..
Pro zobrazení webových stránek doporučujeme stáhnout novější Internet Explorer.
ZDE

IE6 unfortunately died of cerebral palsy.
Download please newer Internet Explorer.
HERE

Že i limitovaný prostor může mít své kouzlo, dokazuje byt, který jsme společně navrhly majitelce na míru.

Prioritně jsme se rozhodly pro koncept maximálního využití úložných ploch. Současně jsme však vybírali nábytek, který nezatíží 
dispozici víc než je nutné. Spolu s vhodně zvolenými tapetami, textiliemi a doplňky jsme vytvořily zajímavý a originální interiér.

Otevřeme-li  dveře bytu, uvítá nás prostorná předsíň. Na jedné ze stěn jsme vytapetovaly vinylovou tapetou  s dekorem stříbrných světadílů. Pomyslná mapa nás může inspirovat k objevování nových světů. Cestovní kožená truhla a stylový věšák pak tuto myšlenku ještě více rozvíjejí.

Ložnici si přála majitelka v tlumených odstínech s jemným nádechem noblesy. Komoda z mahagonového dřeva, pohodlná postel 
s vysokým čelem, reliéfní fotorámy, stylové noční stolky, zrcadlo a především luxusní tapeta, dodávají místnosti francouzský šarm.

Zatímco v ložnici vládne umírněnější styl, obývák prozrazuje rozmanitost a uvolněnou atmosféru.

Vymyslely jsme  třípatrový konferenční stolek, jehož rám  je z broušeného jeklu. Doplňující skleněné tabule, umožňují průhled na vlněný béžovo indigový koberec ve vintage linii. Jeho krásné vzory odkazují na příběhy starých časů.

Stejné provedení jako stolek  má i vysoká knihovna.

Dalším výtvarným prvkem je přáteli darováná váza od výtvarnice  Andrey Kubínové. Karmínový pigment glazury ladí se sametovými polštáři. Tapeta za sedací soupravou působí dojmem nepravidelně vrstvené omítky, což umocňuje efekt odrazu v zrcadle v masívním rámu.

Neopomněly jsme "obléci" okna. Ložnici sluší kvalitní stínící látka v ledově šedém tónu. V obýváku jsme se rozhodly pro len v režném odstínu. Závěsy dokonale přispívají  ke zútulnění obou místností.

Posezení na  transparetních židlích u jídelního stolu zpříjemňují sedáky z kůže islandských ovci. Na jídelní zónu navazuje  elegantní vestavěná minimalistická kuchyňská linka. 

Celý byt dovytvářejí různorodá svítidla, originální fotografie Karla Vojkovského, živé květiny a dekorace milé srdci těch co tu bydlí i těch, kteří se sem vracejí....

Navzdory dvaačtyřiceti  metrům čtverečným, je v bytě vše, co je třeba k životu, vše, co dělá domov domovem.