Bohužel máte starší verzi prohližeče IE6..
Pro zobrazení webových stránek doporučujeme stáhnout novější Internet Explorer.
ZDE

IE6 unfortunately died of cerebral palsy.
Download please newer Internet Explorer.
HERE

Majitelé se rozhodli ze starého domku zrealizovat nadčasový a útulný domov. Paní Lenka nás oslovila již v začátku celé přestavby, abychom mohli naše nápady použít již od hrubé stavby! S celou rodinou jsme se shodli na přírodních materiálech i barevných odstínech zdí a podlahy, která byla původně klasická žlutá borovice, nyní je bělená osmem, koresponduje s odstíny výmalby a dekoračních lněných zàvěsů anglické značky PT Alaska.

Lněné římské rolety s jemný proužkem od francouzské značky CasadecoLuna, dělí pohled na protější sousedův dům a barevně koresponduje s detaily v prostoru. Barové židle u kuchyňského ostrůvku, jídelní stůl, židle i konferenční stolek v obývací zóně jsme z původního odstínu dřeva třešeň nechali přestříkat na mat šedou a sedáky počalounili ve stejném odstínu a ihned vznikl nový nábytek, který barevně zapadl do celkového interiéru a může nyní sloužit další léta! Osvětlení jak nad barovým pultem tak nad jídelním stolem dodává krásnou atmosféru!
U dvouch starších dětí v dětských pokojích jsme zvolili římské rolety z bavlněné organzy české výroby, které lehce propouští světlo! U nejmladší dcery jsme navrhli látky z dětské kolekce Playtime Casadeco v romantickém stylu s dekorem srdcí.