Bohužel máte starší verzi prohližeče IE6..
Pro zobrazení webových stránek doporučujeme stáhnout novější Internet Explorer.
ZDE

IE6 unfortunately died of cerebral palsy.
Download please newer Internet Explorer.
HERE

Majitelé milují přírodní tóny barev a moderní linie, které se krásně doplňují i se stylovými prvky! Lněné závěsy od italské značky Castello Del Barro zcela přirozeně splynou se zahradou, jak v obývacím pokoji tak i v jídelně.

Tapeta z kolekce Sequoia od francouzské značky Texdecor s krásnými dominatními sametovými pruhy opticky zvyšuje nižší stropy a celkové zútulňuje prostor centrální místnosti. Roh obývacího pokoje pod moderními nástěnnými skříněmi navazuje tapeta ze stejné kolekce už jen se strukturální tapetou pro zvýraznění a navázání na centrální stěnu s pruhy a zárověň i s obloženým kamenem, kde se budou vyjímat krbová kamna.
Ložnici jsme dle přání majitelů pojali v jednoduchém a nadčasovém stylu s tapetou z kolekce Villadry od francouzské značky Casadeco, která svojí čokoládově hnědou barvou s arabesky dominuje na stěně a zvýrazňuje tak krásnou koženou manželskou postel!
Závěsy z kolekce Lava od německé značky Rasch textil v sampagne odstínu lemuje okna a koresponduje tón v tónu s ostatními dekoracemi. Tato realizace umocňuje dokonalý pocit čistoty. Moderní vzhled se nebude hádat se stylovými doplňky, kteří majitelé mají v plánu řešit v brzské budoucnosti.

I v jednoduchosti je krása a v tomto případě to platí obvzlášť!